MREŽNI PRETVARAČ SMA SUNNY TRIPOWER STP10.0-3AV-40
5.003,55 KM Izvorna cijena bila je: 5.003,55 KM.4.400,00 KMTrenutna cijena je: 4.400,00 KM.
Preuzmi datasheet (PDF)
Trofazni mrežni inverter snage 10 kW, visoke učinkovitosti i pouzdanosti za kućne i manje komercijalne sustave.
Dodatne informacije
| Snaga | 10 kW |
|---|---|
| Tip invertera | Mrežni (On-grid) |
| Faze | Trofazni |
| Broj MPPT | 2 |
| Max DC napon | 1000 V |
| Učinkovitost | 98.3 % |