SUNWAYS STT-110KTL 110kW Trofazni Mrežni Pretvarač
11.115,00 KM Izvorna cijena bila je: 11.115,00 KM.4.900,00 KMTrenutna cijena je: 4.900,00 KM.
Industrijski trofazni mrežni pretvarač 110kW, 10 MPPT ulaza, max. učinkovitost 98.8%.
Opis
SUNWAYS STT-110KTL je napredni industrijski inverter s 10 MPPT ulaza, maksimalnom PV snagom 143kW i AC izlazom 110kW. Nudi vrhunsku učinkovitost od 98.8%, široki MPPT raspon 200–950V, smart fan hlađenje i IP65 zaštitu. Više na SUNWAYS
Dodatne informacije
| Snaga | 110 kW |
|---|---|
| Max. PV snaga | 143 kW |
| MPPT ulazi | 10 |
| MPPT raspon | 200–950 V |
| Maks. PV struja | 10×26 A |
| Maks. kratki spoj | 10×40 A |
| Max. AC izlazna snaga | 121 kW |
| Dimenzije | 975×680×290 mm |