SUNWAYS STT-20KTL 20kW TROFAZNI MREŽNI PRETVARAČ
3.451,50 KM Izvorna cijena bila je: 3.451,50 KM.2.400,00 KMTrenutna cijena je: 2.400,00 KM.
Preuzmi datasheet (PDF)
Trofazni mrežni inverter snage 20 kW s 2 MPPT-a i visokom učinkovitošću.
Opis
Sunways STT-20KTL je snažan trofazni mrežni inverter namijenjen komercijalnim i industrijskim solarnim elektranama. Opremljen je s dva neovisna MPPT trackera (2/2 stringa), širokim MPPT rasponom 200–950 V, podržava do 10 % kontinuiranog preopterećenja te ima integriranu DC i AC prenaponsku zaštitu tipa II. Visoka učinkovitost do 98,6 % i IP65 zaštita osiguravaju pouzdan rad u zahtjevnim uvjetima. Više na SUNWAYS
Dodatne informacije
| Snaga | 20 kW |
|---|---|
| Tip invertera | Mrežni (On-grid) |
| Faze | Trofazni |
| Broj MPPT | 2 |
| Broj stringova | 4 |
| MPPT raspon | 200–950 V |
| Max DC napon | 1100 V |
| Učinkovitost | 98.6 % |
| EU učinkovitost | 98.2 % |