SOLE MREŽNI PRETVARAČ SUN-10K-G03 10KW DEYE TROFAZNI
3.446,48 KM Izvorna cijena bila je: 3.446,48 KM.2.950,00 KMTrenutna cijena je: 2.950,00 KM.
Trofazni mrežni inverter 10 kW s dva MPPT-a i IP65 zaštitom.
SKU:
3969
Kategorije: Mrezni pretvaraci, Outlet
Opis
Dodatne informacije
| Faze | 3-fazni |
|---|---|
| MPPT broj | 2 |
| String po MPPT | 1 |
| Max. DC snaga | 13kW |
| MPPT raspon | 120-850V |
| Startni DC napon | 140V |
| Max DC napon | 1000V |
| Max DC struja | 13A+13A |
| AC izlazni napon | 230/400V |
| AC izlazna struja | 14.5A |
| Učinkovitost max | 98.3% |
| Euro učinkovitost | 97.5% |
| Snaga | 10 kW |