AFORE MREŽNI PRETVARAČ BNT030KTL 30KW TROFAZNI
6.747,62 KM Izvorna cijena bila je: 6.747,62 KM.3.500,00 KMTrenutna cijena je: 3.500,00 KM.
Preuzmi datasheet (PDF)
Trofazni mrežni inverter snage 30 kW za komercijalne solarne elektrane.
Opis
AFORE BNT030KTL je trofazni string inverter snage 30 kW namijenjen za komercijalne i industrijske solarne sustave. Opremljen je s dva MPPT-a, visokom učinkovitošću, IP66 zaštitom i naprednim komunikacijskim mogućnostima. Više na AFORE ENERGY
Dodatne informacije
| Faze | 3-fazni |
|---|---|
| MPPT broj | 2 |
| String po MPPT | 5 |
| Max. DC snaga | 45kW |
| MPPT raspon | 200-1000V |
| MPPT puni raspon | 500-850V |
| Startni DC napon | 200V |
| Max DC napon | 1100V |
| Max DC struja | 38A x2 |
| Max SC struja | 48A x2 |
| AC izlazni napon | 230/400V |
| AC izlazna struja | 48A |
| Snaga | 30 kW |